1CoastalCity

1CoastalCity konut projesi İstanbul Büyükçekmece’de  Özyurtlar İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Açıklama

1CoastalCity konut projesi İstanbul Büyükçekmece’de  Özyurtlar İnşaat tarafından inşa ediliyor.47 bin metrekare alan üzerinde yükselen 1CoastalCity projesi toplam 208 adet konuttan meydana geliyor. 1CoastalCity projesi 10 katlı tek blok halinde yükseliyor. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve Pentohouse tiplerinde tasarlandı. Konutların alanları 58 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

Gürpınar sahilinin kesintisiz deniz manzarasına sahip en prestijli noktasında tasarlanan etkileyici bir mimari ile yükselecek olan 1CoastalCity yeşilin maviyi kucakladığı yerde size rüya gibi bir yaşam sunacak.Eşsiz deniz manzarasına karsı teras keyfini doyasıya yaşarken, İstanbul’un ilham veren muhteşem güzelliğini yaşamınıza ortak edeceksiniz.

1CoastalCity’de çocuk kulübü, sauna,  Kapalı Yüzme Havuzu Vitamin Bar, Türk Hamamı gibi sosyal olanaklar bulunmakta.

1CoastalCity, Atatürk Havaalanı’na 15, hastane, metrobüs ve toplu taşıma hatlarına 5 , alışveriş merkezi ve okula 3 , sahil, reataurant ve eğlence merkezlerine ise sadece 2 dakika mesafede yer alacak 1CoastalCity ile yaşam çok kolay…

1CoastalCity teslim tarihi 2016 olarak hedefleniyor.

www.1coastalcity.com