Akkent Paradise Gardens

Akkent Paradise Gardens konut projesi Ankara Batıkent’te Ünal Akpınar A.Ş. tarafından inşa ediliyor.

Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Akkent Paradise Gardens konut projesi Ankara Batıkent’te Ünal Akpınar A.Ş. tarafından inşa ediliyor.Projede  72 adet 4+1, 276 adet 3+1,84 adet 2+1 daire,36 dükkan bulunuyor.
Ünal Akpınar A.Ş. güvencesiyle gerçekleştirilen Akkent Konutları’nın son projesi Akkent Paradise Gardens tasarruflu binalarından konumuna, sağlıklı yaşam merkezlerinden yeşil alanlarına kadar her yönüyle kazanmak isteyenlerin yeni adresi…

Akkent Paradise Gardens Residence, geniş yeşil alanları, konforlu konutları, spor alanları ve sosyal olanakları ile Ankara’nın en kapsamlı rekreasyon alanına sahip ve en çok kazandıran konut projesi olacak. Batıkent’te alternatif bir yaşam alanı sunacak olan Akkent Paradise Gardens Residence’da yer alan tüm konutlar güney cepheye bakacak ve gün boyu güneş alacak.

Toplam 100 bin metrekarelik alana kurulacak olan projenin 50 bin metrekarelik bölümünü yeşil alanlar oluşturacak. Projeye özel olarak kurulacak “Cennet Bahçeleri”, akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından seçilecek en nadide ağaçlar ve çiçeklerle donatılacak.

Farklı açılarda konumlandırılan 8 blokta toplam 432 daireden oluşan Akkent Paradise Gardens,Nisan 2017’de tamamlanacak. Proje kapsamında AVM, Plaza ve Residence bölümü hariç, toplam 36 dükkandan oluşan ticaret merkezi, 7/24 özel güvenliği, açık-kapalı otopark alanları ve misafir otoparkı da bulunuyor.

Projede ayrıca,  Süs havuzları,Cennet bahçeleri,Akkent Koruluğu, Bahçe içi gazebolar, Hidro masaj, Jakuzi, Terapi havuzu, Akıntıya karşı sıcak su yürüyüş havuzu, Sauna, Buhar odası, Masaj odası, Soğukluk, Bay-bayan duş ve soyunma kabinleri, Fitness merkezi, Pilates, Squash, Yoga, 4 mevsim yüzme havuzu keyfi, Yürüyüş yolu ve bisiklet yolu,Kaykay pisti, Mini golf, Açık hava sinema imkanı, Çocuk havuzu, Mini aqua park, Çocuk oyun alanları ve parklar, Vitamin bar, Akkent Lokali, Bilardo,
Masa tenisi, Maç yayını imkanı, Açık hava spor aletleri,Basketbol ve voleybol sahası, Halı saha ve Tenis kortu gibi sosyal alanlar bulunmakta.

AKKENT KONUTLARI SATIŞ OFİSİ İLETİŞİM :

Adres : Kardelen Mahallesi 2164. Cadde (eski 17. cadde) No: 3 Batıkent / ANKARA

Tel: 0312 566 11 11

www.akkent.com.tr