Ankalife Vadi Konutları

Ankalife Vadi Konutları projesi Ankara Yıldız’da MBM Enerji İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Ankalife Vadi Konutları projesi Ankara Yıldız’da MBM Enerji İnşaat tarafından inşa ediliyor. Ankalife Vadi Konutları’nda  7000 m2 alan üzerinde 83 adet konut bulunuyor.Ankalife Vadi Konutları’nda Yüzme havuzu, sauna gibi donatılar yer almakta.

Göz kamaştıran ihtişamıyla, şehrin tam merkezindeki konumuyla, modern mimarisiyle, nefes kesen vadi manzarasıyla, üstün kalitesiyle, kapalı yüzme havuzuyla, kapalı otoparkıyla, muhteşem peyzajıyla, yeşiliyle, mavisiyle… ve inşaat sektörünün yükselen değeri MBM Enerji İnşaat A.Ş. güvencesiyle…

%80’i peyzaj alanlarına ayrılan projeSalonunuzdan yatak odanıza, banyonuzdan mutfağınıza kadar her odada kullanılan tüm malzemeler LİDER markaların imzasıyla “ANKALİFE KONUTLARI” Çankaya’yı daha da zirveye taşıyor. Konutların her alanından Vadi’yi seyretmek ise sizi ihtişamla bezenmiş bir zamana götürecek… Vadi’nin muhteşem manzarasında 83 seçkin aile için 83 daire yer alıyor.

Salonunuzdan yatak odanıza, banyonuzdan mutfağınıza kadar her odada kullanılan tüm malzemeler LİDER markaların imzasıyla “ANKALİFE KONUTLARI” Çankaya’yı daha da zirveye taşıyor. Konutların her alanından Vadi’yi seyretmek ise sizi ihtişamla bezenmiş bir zamana götürecek… Vadi’nin muhteşem manzarasında 83 seçkin aile için 83 daire yer alıyor.

Adres : Yıldızevler Mh. Şehit Mustafa Doğan Sk. No: 33

www.ankalifekonutlari.com