Babacan Premium

Babacan Premium konut projesi İstanbul Esenyurt’ta Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor.

Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Babacan Premium konut projesi İstanbul Esenyurt’ta Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor.Babacan Premium için ön talepler toplanmaya başlandı.
28 bin 500 metrekarelik alan üzerinde 6 bloktan oluşacak projede 1400 konut yer alacak.

Babacan Yapı, Esenyurt ilçesinde 1400 konutluk dev bir projeye imza atıyor. 6 blok ve 2 etaptan oluşan projede rezidans, otel ,konut turunde 1400 konut yer alacak. Projede ayrıca kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 115 ticari ünite de yer alacak.

1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar genis seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde 1+0 ve 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan kulede yer alırken, 2+1 ve 3+1’ler diğer 3 blok olan aile rezidanslarında yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı haziran  ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı Eylül ayında teslimi planlanıyor.

Babacan Premiumprojesinde metrekare fiyatları ön talep toplama döneminde 225 bin TL ile 650 bin TL arasında değişecek. Proje yatırımcılara çok çeşitli ödeme planları sunacak.

İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.(Star)

Babacan Premium İletişim:
www.babacanyapi.com