Bakırcı Kemer

Bakırcı Kemer konut projesi Bakırcı Yapı tarafından İstanbul Kemerburgaz’da inşa ediliyor.

Kategoriler: ,

Açıklama

Bakırcı Kemer konut projesi Bakırcı Yapı tarafından İstanbul Kemerburgaz’da inşa ediliyor.

Özel tasarlanmış 41 lüks konuttan oluşan Bakırcı Kemer projesinde ön talep süreci başladı. Ekim ayında lansmana çıkması planlanan Bakırcı Kemer projesi konut, ofis otopark ve sosyal alanlardan oluşuyor. Üç katlı 3 bloktan meydana gelecek Bakırcı Kemer, kredi seçeneğinin de  yer aldığı cazip ödeme planında lansman öncesi 24 ay 0 faiz avantajı sunuyor. Bölgenin en çok kazandıracak ve adından söz ettirecek projesi Bakırcı Kemer her detayının özenle tasarlandığı geniş sosyal imkanları ve fonksiyonel planlarıyla öne çıkıyor.

İçerisinde dünya markalarının ürünlerinin kullanıldığı 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 ultra lüks daire seçeneklerinin bulunduğu Bakırcı Kemer, ayrıca size sağlık ve keyif sunacak birçok sosyal aktivite alanını da bünyesinde barındırıyor. 41 adet özel daireden oluşan ve seçkin sahiplerini bekleyen projemizde samimi bir aile ortamı misafirlerini bekliyor.

Park ve yürüyüş alanları, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, havuz, fitness, hamam, sauna, buhar odası gibi ayrıcalıklı sosyal yaşam alanlarıyla size düşen şehrin içinde rahatlamak ve konforun tadını çıkarmak.

Fatih ve Belgrad ormanlarının ortasında, oksijenin ve yeşilin en bol olduğu yerde bulunan Bakırcı Kemer, İstanbul’un en popüler okulları, restoranları, hastaneleri ve zincir mağazaları ile yaşamı cazip hale getiriyor.

Peyzaj çalışmalarında her mevsim renkli ve mis kokan bitkilerin tercih edildiği Bakırcı Kemer, hem bahçenize hem de hayatınıza renkli katıyor ve yeşili hayatınızın her anına huzur içinde dahil ediyor.

Bakırcı Kemer İletişim :

Adres : İstanbul Cad. No:22 Kemerburgaz / İstanbul
Tel   : 444 7 966

www.bakircikemer.com