DKY Kartal

DKY Kartal projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Kartal’da inşa ediliyor.

Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

DKY Kartal projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Kartal’da inşa ediliyor.220 milyon dolar yatırım değerine sahip DKY Kartal projesi içerisinde konut, ofis, alışveriş alanları bulunuyor. 21 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek DKY Kartal projesinde 331 konut, 23 bin metrekarelik ofis bloku ve Metro Cash & Carry yer alacak.

DKY Kartal’da 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 konut tiplerinin yer alacak. Daire büyüklükleri ise; 98m2 – 217 m2 arasında değişiyor.

Üstü kapanarak yaz-kış kullanılabilen yüzme havuzu, spor ve SPA kompleksi, hobi alanları, çocuk kulübü, bütün ihtiyaçlarınız için dev sosyal tesis projenin sunduğu sosyal donatılar arasında.

DKY Kartali Kartal’ın e kolay  ulaşım sunan noktasında yer alıyor. D-100 ve Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde yükselen bu benzersiz proje Boğaziçi Köprüsü’ne 22, FSM Köprüsü’ne 25 dakikalık mesafede. Aynı zamanda Metro istasyonuna da komşu olan, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 km, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 km yakınlıkta olan eşsiz konumuyla kara, deniz ve hava ulaşımının tam ortasında yer alıyor. Üniversiteler, hastaneler, seçkin AVM’ler ve iş merkezleri ile çevrili olan DKY Kartal mükemmel konumuyla beklentilerinizin bir tık üzerine çıkıyor.

DKY Kartal Aralık 2017’de teslim edilecek.

DKY Kartal İletişim :

Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul
444 9 359

www.dkykartal.com