Gökçebey Konutları

Gökçebey Konutları MHM Yavuz Group tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde  yükselmektedir

Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Gökçebey Konutları MHM Yavuz Group tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde  yükselmektedir. 2 adet 16 katlı ve 2 adet 17 katlı ana bloktan oluşan bu seçkin projede 198 daire bulunmakta olup toplam 20,855 m² arsa alanı içinde 17.000 m² alan tamamen sosyal donatı için ayrılmıştır.

Tip A 32 adet 110 m² 2+1 daire , Tip B 34 adet 132 m² 3+1 daire ,Tip C 132 adet 155 m² giyinme odalı,ütü odası ve kış bahçesi 3+1, Tip D 16 adet giyinme odalı, ütü odası ve kış bahçesi 177 m² 4+1′ dairelerden oluşan sitemiz, sizlere daha iyi bir yaşam alanı sunmak adına, yeşil alan, dayanıklı bitki örtüsü, süs havuzu, suni şelale, kamelyalar, koşu parkuru, bisiklet yolları, yürüyüş yollarını çevreleyen çiçekler ile donatılmıştır.

Site, fitness center, Fin Hamamı, Sauna ile iş hayatının yorgunluğunu atabilecek, hergün yeniden doğacaksınız. Site sınırları güvenlik duvarı ile çevrili olup24 saat özel güvenlik bulunmaktadır. Bulunduğu bölgeye değer katacak projehemoturumhemde yatırımcı için eşsiz bir fırsat sağlamaktadır.

www.gokcebeykonutlari.com

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Gökçebey Konutları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.