La Vie İstanbul

La Vie İstanbul konut projesi Avrupa Yakası Küçükçekmece’de ANF Proje Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Açıklama

La Vie İstanbul konut projesi Avrupa Yakası Küçükçekmece’de ANF Proje Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Biri 10, ikisi 9 katlı olmak üzere 3 bloğa sahip olan proje, 48 m2’den 120 m2’ye kadar değişen daire büyüklükleriyle, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan seçenekler sunuyor.

Her metre karesinde kalitenin ve konforun yansımaları görülen daireler, hayatınıza kolaylık katan kullanım özellikleriyle de, yaşanılası mekanlara dönüşüyor…
La Vie İstanbul projesinde  1+1 tipinde  21 adet,, 2+1 tipinde 73 adet., 3+1 tipinde 15 adet daire bulunuyor.

Yaklaşık 4.500 m2 alana sahip yangın söndürme ve otomatik aydınlatman sistemine sahip kapalı otoparkta her konut için 1 araçlık tahsisli park yeri ayrılacaktır.

Basketbol-Voleybol Sahası, Yürüyüş Parkuru Peyzaj Alanı: Yaklaşık 4.000 m2 alana sahip değişik türde çiçek, peyzaj bitkisi ve ağaç dikili şık armatürlerle aydınlatılmış ve otomatik sulama sistemi ile bakımı yapılabilecek ortak peyzaj alanı oluşturulacaktır. Sosyal Tesisler: Açık Havuz, Kapalı Havuz, Fitness, Sauna, Çocuk Oyun Parkı, Kameriye, Çok Amaçlı Toplantı Salonu bulunmaktadır.

La Vie İstanbul projesi için hedeflenen teslim tarihi Aralık 2016.

La Vie İstanbul projesinde daire fiyatları 200 bin TL’den başlıyor.

İstanbul S. Zaim Üniversitesi’nin yanı başında yer alan La Vie İstanbul, bölgedeki hastanelere 3, Armoni Park ve Arena Park AVM’ lerine 5 dakika mesafede bulunmasıyla, sağlık, alışveriş ve eğlence imkanlarını ayağınıza getiriyor…

La Vie İstanbul İletişim :

Adres : Tevfikbey Mahallesi, İstiklal Caddesi, (Osman Zeki Öngör ilkokulu yanı) Küçükçekmece / İSTANBUL

Tel :  0212 590 15 15

www.lavieistanbul.com