Larus Loft

Larus Loft projesi  İstanbul Avrupa yakası Göktürk’te Vizyon İstanbul İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Larus Loft’dan bir daire sahibi olmayı düşünüyorsanız çok şanslısınız çünkü hemen yanı başındaki Larus Palas’ta hayat başladı! Satış ofisimize geldiğinizde tamamı bitmiş olan Larus Palas’ı kendi gözlerinizle görebilir, aynı mimari felsefe ve kaliteyle yapılacak olan Larus Loft’u gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Yüksek kapıları, yüksek pencereleri ve özel ses izolasyonu sayesinde Larus Loft’ta her daire kendi müstakil yapısıyla son derece ferah ve gürültüden uzakta. Çünkü eviniz, özeliniz.

24 ayda %33’e kadar kazanç sağlama fırsatı Larus Loft’ta sizi bekliyor. İster %0.95 faizli konut kredisi imkanından faydalanın, ister 24 ayda ödeyerek %0 faiz fırsatını yakalayın. Hesap ortada. Siz de dairenizi Larus Loft’tan alın, son yılların en akıllı yatırımını kaçırmayın.

El değmemiş doğası ve modern mimari yapısıyla İstanbul’un öne çıkan semtlerinden biri olan Göktürk, yeni havalimanına, üçüncü köprü güzergahına ve şehir merkezine olan yakınlığıyla son yılların cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Gelin, siz de bu ayrıcalıklı semtteki yerinizi alın.

İstanbul’un yeni çekim merkezi Göktürk, Göktürk’ün yeni çekim merkezi Larus Sokak. Birbirinden seçkin mağaza, kafe ve restoranlarla donatılmış olan Larus Sokak sayesinde eşsiz bir alışveriş deneyimi evinizin hemen önünde sizi bekliyor. Düşünsenize, size özel hazırlanmış bir sokaktan daha özel ne olabilir ki?

Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Larus Loft Göktürk projesi 5000 m2 alan üzerinde 116 konuttan oluşuyor.1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 konut tiplrinin bulunduğu projede konutları büyüklükleri ise; 65m2 – 185 m2 arasında değişmekte. Kuzey ormanlarına yürüme mesafesinde, yeni havaalanına 20 dakika mesafede bulunan proje Hakan Kıran Mimarlık tatafından projelendirilmiş.

24 ayda %33’e kadar kazanç sağlama fırsatı Larus Loft’ta sizi bekliyor. 24 ayda %33’e kadar kazanç sağlama fırsatı Larus Loft’ta sizi bekliyor. İster %0.95 faizli konut kredisi imkanından faydalanın, ister 24 ayda ödeyerek %0 faiz fırsatını yakalayın.

Larus Loft Göktürk İletişim :
Tel : 444 16 60
Adres : İstanbul Caddesi, İkinci Kayın sokak. No:02 Göktürk / İstanbul
www.larusloft.com